Portret Artystyczny, kreacyjny, wizerunkowy, biznesowy, sceniczny... To opowieść o Tobie. 

Przykładam dużą wagę do atmosfery na planie zdjęciowym, do kameralnej relacji i wydobycia pożądanych cech portretowanych osób. 
Każde spotkanie poprzedza konsultacja i rozpoznanie potrzeb. Pozwala to, podczas sesji, pracować bez stresu. Plan i świadomość celu są kluczowe zwłaszcza
w portrecie biznesowym. 
Sesja biznesowa Parker Hannifin Polska
Sesja biznesowa Parker Hannifin Polska
Osobowość

Atrybuty wynikające z charakteryzacji czy odegrana rola powinny dopełniać a nie dominować. Twój portret musi zatrzymać uwagę, zaprosić do spotkania, wzbudzić zaufanie i podkreślić Twoją osobowość. Aby to osiągnąć, muszę zadbać o naszą relację podczas sesji. Dlatego rezerwuję dla Ciebie odpowiednią ilość czasu i proszę Cię o niezbędne informacje przed spotkaniem.
Siren Knudsen Project Manager w PURO Hotels
Siren Knudsen Project Manager w PURO Hotels
Kasia COO/Acount Director Dust'n'Bytes
Kasia COO/Acount Director Dust'n'Bytes
Paweł CEO/Szef Kreacji Dust'n'Bytes
Paweł CEO/Szef Kreacji Dust'n'Bytes
Dust'n"Bytes Agencja Kreatywna
Dust'n"Bytes Agencja Kreatywna
Scenariusz

Określenie celu sesji zdjęciowej i zaplanowanie jej realizacji, dobór środków wyrazu, rekwizytów i rozpisanie scen, to scenariusz, który pozwala osiągnąć efekt bez straty czasu i energii. Jednocześnie scenariusz pozostawia bufor, z którego możemy skorzystać gdy pobudzona zostanie kreatywność, spontaniczność i chęć do improwizacji.

/ Link do strony agencji i przykład użycia zdjęć: dustandbytes.com /

Spotkanie

Bez presji, w przyjaznej atmosferze zrealizujemy portrety, które wykorzystasz w kontekście zawodowym albo prywatnym. Dla mnie istotne jest, aby podczas sesji nawiązać kontakt i w tle tej relacji wykonać fotografie, które pokażą Cię w sposób naturalny i odpowiedni do kontekstu.
Otrzymasz kadry przygotowane do zastosowania w social mediach, na blogu, na stronie firmowej, w portfolio, etc... 
Zdjęcia możemy zrealizować w studio fotograficznym albo w Twoim otoczeniu, biurze czy domu.


Daria Irena Górniewska - artystka fotografka
Daria Irena Górniewska - artystka fotografka
Kacper Ruciński / Standuper - portret kreacyjny
Kacper Ruciński / Standuper - portret kreacyjny
Wiolka Walaszczyk / Standuperka - portet kreacyjny
Wiolka Walaszczyk / Standuperka - portet kreacyjny
Atmosfera
 
To nie jest proste stanąć przed obiektywem, w studio w świetle lamp. Niektórzy mają to we krwi albo wyćwiczyli tę umiejętność... Moją rolą jest zapewnić Ci poczucie komfortu i zbudować zaufanie, które zaowocuje dobrą atmosferą! Nie musisz być "scenicznym zwierzęciem", aby wydobyć z siebie ekspresję. Pokieruję Cię podczas sesji aby osiągnąć maksimum przekazu na zdjęciach.
kreacja

Podczas realizacji, takich jak sesja Piotra, który jest grafikiem-freelancerem istotnym celem jest zaakcentowanie indywidualizmu
i kreatywności a także... poczucia humoru.
Wykorzystując rekwizyty, czasami najprostsze, możemy tworzyć anegdoty lub uwypuklać cechy a studyjna jakość zdjęć daje nieograniczone możliwości w postprodukcji
i opracowaniu graficznym. 

użycie zdjęć na stronie internetowej
użycie zdjęć na stronie internetowej
użycie zdjęć na stronie internetowej
użycie zdjęć na stronie internetowej
Postprodukcja

Zaryzykuję stwierdzenie, że sam aparat fotograficzny jest w procesie rejestracji obrazu najmniej istotnym narzędziem. Umiejętność kreowania światła i cienia pozwala uzyskać obraz, który jest bardzo wygodny i użyteczny w procesie postproducji. Realizując sesje zdjęciowe, przykładam dużą wagę do prawidłowości oświetlenia planu i zgodności kolorystycznej a postprodukcję wykonuję na monitorach graficznych EIZO.
Tak przygotowane fotografie łatwo łączyć z grafiką, przygotowywać do druku i do publikacji elektronicznych, poddawać montażowi i manipulacji graficznej. Dzięki temu, raz zrealizowana sesja dostarcza materiał do wielu zastosowań a w efekcie przynosi oszczędność czasu i kosztów.
Dobrze Was widzieć!

Sesje firmowe, grupowe, wizerunkowe, to w dużej mierze wyzwanie logistyczne. Plan zdjęciowy możemy zbudować w Twojej Firmie, aby nie zakłócać funkcjonowania Twojego biznesu. Przy mniejszych zespołach (kilka osób), najlepsze efekty osiągniemy w studio. Czasami tak jest również wygodniej.
Współpracuję z doświadczonymi wizażystkami i makijażystkami i zapewniam całą obsługę planu zdjęciowego. 
---

Zobacz również...

powrót